POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Polecam obsługę PK STUDIO HOUSE”, a w szczególności Pani Pauliny Kliś przy pośrednictwie w zakupie nieruchomości. Profesjonalnie przeprowadzone prezentacje i doskonała pomoc przy formalnościach. Sprawnie i bez poprawek.”

Arkadiusz D.

 „Bardzo polecamy z mężem Panią Paulinę Kliś za profesjonalizm, cierpliwość. Kupiliśmy dom za jej pośrednictwem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim którzy chcą kupić spokojnie nieruchomość bez stresu. Czas kiedy znaleźliśmy nasz dom wspominam bardzo miło .Polecamy !!!  ” 

Anna W.

Teraz mogę spokojnie napisać po sprzedaży domu, że Pani Paulina sprawdziła się. Profesjonalizm…dała z siebie wszystko… abym mogła szybko cieszyć się nowym mieszkaniem. DZIĘKUJĘ I POLECAM

Katarzyna K.

 „Chciałam bardzo podziękować za bardzo dobrą współpracę, profesjonalizm i miłą atmosferę. Polecam !!!  „

Marianna E.

,,Jesteśmy z mężem bardzo miłe zaskoczeni zwłaszcza po kontaktach z innymi pośrednikami. Myśleliśmy, że wszyscy są tacy sami
Pani z tego biura nieruchomości uratowała tę grupę zawodowych w naszych oczach. Pani bardzo oddana pracy, profesjonalne podejście, bardzo szybka w działaniu, konkretną. Do tego przesympatyczna i uczciwa. Zawsze, ale to zawsze służyła pomocą kiedy tylko była taka potrzeba. Z czystym sumieniem polecam, a Pani życzę zasłużonych owoców z pracy i pozdrawiam:)”

Dorota K.

,,Pani Paulina jest przede wszystkim bardzo sumienna, zawzięta i profesjonalna. Działa sprawnie, szybko i konkretnie, a powierzonej nieruchomości poświęca się w 200%. To właśnie odróżnia to biuro nieruchomości od innych, większych na opolskim rynku. Do tego Pani Paulina jest po prostu bardzo sympatyczną i uśmiechnięta osobą. Z czystym sumieniem polecam i jeśli tylko zajdzie potrzeba, nie zawaham się skorzystać z jej usług ponownie👍”

Ryszard S.

,,Studio w osobie Pani Pośrednik wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem i uczynnościa. Zawsze gotowa do pomocy w sprawach merytorycznych . Punktualna, w dobrym kontakcie ze stronami umowy oraz urzędnikami i biurem notarialnym. Dobrze zorientowana w cenach na rynku, rzetelnie wykonuje swoją obowiązki.
Dziękuję jeszcze raz za pracę i pozdrawiam serdecznie.”
Monika P.

PK STUDIO HOUSE
Paulina Kliś
ul. Jana III Sobieskiego 39, 45-127 Opole
Tel.: +48 692 519 482
e-mail: biuro@pkstudiohouse.pl