FOTOWOLTAIKA

Współpracujemy ze sprawdzoną firmą Sol Voltage w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Instalacje fotowoltaiczne o mocy od 2 do 10 kW. Uzyskaj nawet 50% zwrotu kosztów inwestycji. Otrzymaj do 3 tysięcy złotych dofinansowania na fotowoltaikę dla domu w województwie dolnośląskim, opolskim, i śląskim!

Jeżeli zastanawiasz się, ile mógłbyś zaoszczędzić dzięki czerpanej ze Słońca energii – skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego audytu technicznego:

+ 48 692 519 482

FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

DLA ROLNIKÓW

DLA FIRM

Instalacje fotowoltaiczne Sol Voltage to przede wszystkim Klient, którego dobro jest na pierwszym miejscu od początku naszej wspólnej przygody. Wiemy, że mamy wspólny cel: chcemy zadbać o czyste powietrze, czerpiąc zieloną energię za pomocą instalacji fotowoltaicznych, przy okazji ekologicznie oszczędzając pieniądze. W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość obsługi. Podejmując z nami współpracę otrzymasz profesjonalne i kompleksowe doradztwo, opiekę oraz wykwalifikowanych i doświadczonych monterów. Specjaliści Sol Voltage są w stanie zaprojektować i wykonać każdą instalację PV, dlatego nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań.
Współpracujemy z renomowanymi, cenionymi na rynku markami z branży fotowoltaiki, dzięki czemu będziesz miał gwarancję jakości i 100% zadowolenia. Instalujemy ogniwa fotowoltaiczne, pomagając Klientom w załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności, a także w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki dla osób prywatnych, rolników oraz firm. Z nami będziesz mógł spać spokojnie i cieszyć się zaletami ogniw fotowoltaicznych przez długie lata!

Jak działają instalacje fotowoltaiczne?

Systemy fotowoltaiczne to zamontowane na dachu budynku bądź na konstrukcji naziemnej struktury, czerpiące energię z promieniowania słonecznego. Jak wygląda mechanizm działania takiej instalacji? To proste!
Po zachodzie instalacja przechodzi w stan czuwania, a energia odbierana jest z sieci, natomiast zakład energetyczny bilansuje pobierany prąd oraz ewentualne wygenerowane koszty – jeśli takie się pojawią.
Ewentualne nadmiary wyprodukowanej energii magazynowane są w sieci elektrycznej.
Ogniwa słoneczne zaczynają produkować prąd rano, wraz z pojawieniem się słońca – wtedy energia jest wykorzystywana na bieżąco przez domowników. Najwięcej energii panele wytwarzają w południe, kiedy słońce znajduje się najwyżej.

PK STUDIO HOUSE
Paulina Kliś
ul. Namysłowska 46d/2, Dobrzeń Wielki
Tel.: +48 692 519 482
e-mail: biuro@pkstudiohouse.pl