Dom na sprzedaż pod inwestycję Rybna

Najczęściej oglądane 

 Domy / Posted 2 miesiące ago by Paulina Kliś / 137 views

580,000.00 PLN

Proponujemy nieruchomość pod inwestycję.

Składa się z domu o powierzchni 385m2, dużej wiaty o wymiarach 22,5m x 8 m z doprowadzonym prądem. Całość usadowiona na działce (tereny mieszkaniowe) o powierzchni 4306 m2. Ogrodzenie w całości jest nowe. Podwórko zostało dodatkowo utwardzone. Instalacje, stolarka okienna i drzwiowa są nowe.

Na parterze znajduje się jedno mieszkanie wykończone do wejścia o powierzchni 182 m2, obok drugie z osobnym wejściem 69 m2, w stanie deweloperskim.
Na piętrze mamy dwa osobne mieszkania po 62,5 m2 oraz sześć pojedynczych pokoi z łazienkami oraz taras z zejściem na podwórko. Całe pierwsze piętro jest w stanie deweloperskim z osobnymi ciągami komunikacyjnymi.
Dodatkowo dom posiada strych do zagospodarowania również w stanie deweloperskim, dwie kotłownie, garaż dwu stanowiskowy w bryle budynku, oczyszczalnie przydomową.

Każde z mieszkań, pokoi mają osobne podliczniki.

W pobliżu znajduje się Park Stobrawski, rzeki Odra, Nysa Kłodzka i Stobrawa. Okolica cicha i spokojna. Odległość do Opola 34 km, do Brzegu 20 km

Zapraszam na prezentację!

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i szybkiej obsłudze kredytowej.

NOTA PRAWNA:
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Opis przedmiotu sprzedaży został przygotowany na podstawie informacji uzyskanej od właściciela nieruchomości i może ulec aktualizacji.

  • Oferta nr: 1885
  • Pokoje: 7 i więcej
  • Łazienki: 9
  • Powierzchnia (m2): 385
  • Powierzchnia działki (ar): 44
Dane kontaktowe

RybnaPowiat opolski,46-090 692519482 pkstudiohouse@gmail.com

Skontaktuj się w sprawie oferty

Please, login to contact this listing owner.