Dom na sprzedaż Kotórz Mały

Najczęściej oglądane 

 Domy / Posted 2 miesiące ago by Paulina Kliś / 175 views

429,000.00 PLN

Oferujemy Państwu widny, parterowy dom z poddaszem użytkowym zlokalizowany w miejscowości Kotórz Mały nieopodal Jeziora Turawskiego i zaledwie 10 km od Opola!

 

Dom wraz z garażem, drewnianą wiatą oraz drewnianą altaną usadowiony jest na ustawnej działce o powierzchni 974m/2. Całość działki jest ogrodzona, podwórko w części pokryte kostką.Budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 199 m/2 składa się z parteru 117,27 m/2 oraz poddasza użytkowego 82,62 m/2.

 

Wchodząc do komu znajdziecie się Państwo w przedsionku, który prowadzi do kotłowni z piecem na węgiel oraz do części mieszkalnej, na którą składa się korytarz, schody prowadzące na piętro, duży salon z klimatycznym kominkiem, pokój, łazienka, duża kuchnia z wyjściem na taras.Piętro składa się z przedpokoju łączącego wszystkie pomieszczenia (brak pokoi przechodnich), trzech ustawnych pokoi w tym dwa z garderobami, pomieszczeniem sanitarnym/łazienka (umywalka, wc) oraz pomieszczeniem gospodarczym.

 

Pomieszczenia w budynku otynkowane są tynkiem wapienno – cementowym, obłożone tapetami i pomalowane farbami wodnymi. W łazience wykonano sufit podwieszony z zamontowanym oświetleniem halogenowym. Część powierzchni ścian wyłożono płytkami ceramicznymi. Podłogi i posadzki w zależności od przeznaczenia pomieszczeń są: betonowe, drewniane z desek strugane, paneli i płytek ceramicznych.

 

Dom wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania zasilaną z kotła opalanego węglem zamontowanego w dobudowanej kotłowni na parterze.

Ściany wymurowane z cegły ceramicznej strop nad parterem i schody na poddasze są drewniane, dach konstrukcji drewnianej pokryty jest dachówką cementową.

Budynek został docieplony co zmniejsza koszty ogrzewania.

Zainstalowano również rolety zewnętrzne.

Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi.

 

Zapraszam na prezentację!

Paulina Kliś

PK Studio HOUSE

+48 692 519 482

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i szybkiej obsłudze kredytowej.

NOTA PRAWNA:
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Opis przedmiotu sprzedaży został przygotowany na podstawie informacji uzyskanej od właściciela nieruchomości i może ulec aktualizacji.

  • Oferta nr: 2509
  • Pokoje: 6
  • Łazienki: 2
  • Powierzchnia (m2): 199
  • Powierzchnia działki (ar): 974
  • Liczba pięter: 1
Dane kontaktowe

Kotórz MałyPowiat opolski pkstudiohouse@gmail.com

Skontaktuj się w sprawie oferty

Please, login to contact this listing owner.