Dom/bliźniak na sprzedaż Przylesie Dolne

Najczęściej oglądane Sprzedane 

 Domy / Posted 8 miesięcy ago by Paulina Kliś / 144 views

425,000.00 PLN

Oferujemy dom/bliźniak urządzony na wysoki standard w miejscowości Przylesie Dolne. Budynek powojenny. Powierzchnia użytkowa nieruchomości liczy 134,70 m2 (bez powierzchni piwnicy, strychu) oraz działka 0,1228 m2, na której znajduje się również niewielkie pomieszczenie gospodarcze. Dom składa się z piwnicy (z 8-letnim piecem na węgiel), parteru, pierwszego piętra oraz niskiego poddasza. Rozkład pomieszczeń został wykonany według nowoczesnych trendów.

Wchodząc do domu znajdzie się Państwo w korytarzu, który łączy dwa duże pokoje, kuchnie z wyjściem na taras, dużą łazienkę, składzik, zejście do piwnicy oraz schody prowadzące na piętro. W łazience jak i w kuchni zostało wykonane dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Na piętrze znajduje się korytarz łączący pozostałe pomieszczenia tj. trzy pokoje, wc oraz drugi taras.

Nieruchomość przeszła generalny remont wymieniono instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, stolarkę okienną i drzwiową, odnowiono elewacje budynku. Wszystkie materiały, meble oraz wyposażenie są bardzo dobrej jakości, meble w pokojach, szafy, wyposażenie w kuchni, łazience wykonano pod wymiar. Dom właściciele sprzedają z całym wyposażeniem, co redukuje dodatkowe koszty zakupu sprzętu, mebli. Media: woda, prąd, kanalizacja. Ogrzewanie węglowe (zużycie około 2,5 tony rocznie).

Budynek jest bardzo ciepły, ponieważ został wzniesiony według starej metody budowlanej, co eliminuje potrzebę docieplenia budynku. Belki, stropy oraz dach w bardzo dobrym stanie technicznym. Całość działki jest ogrodzona i w części położono nową kostkę. Do domu prowadzi droga asfaltowa.

Okolica cicha i spokojna z dala od miejskiego zgiełku. 7 km dalej znajduje się Jezioro Leśna Przystań, nad którym można wypoczywać w letnie dni.

Odległość do Brzegu wynosi 16 km,  do Grodkowa 9 km, do Wrocławia 60 km oraz Opola 45 km.

Zapraszam na prezentację!

  • Oferta nr: 1873
  • Pokoje: 5
  • Łazienki: 2
  • Powierzchnia (m2): 134,70
  • Powierzchnia działki (ar): 12,28
  • Liczba pięter: 1
Dane kontaktowe

Przylesie DolnePowiat brzeski,49-200 692519482 pkstudiohouse@gmail.com

Skontaktuj się w sprawie oferty

Please, login to contact this listing owner.